Plugins - Classic Editor - Stable (latest release) - en to az translation catalogue (22 entries)

[ctx: Editor Name]
en: Edit (classic editor)
az: Redaktə et(klassik redaktor)

[ctx: Editor Name]
en: Edit (block editor)
az: Redaktə et(blok redaktoru)

en: Change settings
az: Yadda saxla

en: Default editor for all sites
az: Stabil redaktor bütün saytlar üçün

en: Editor Settings
az: Redaktor ayarları

en: Default Editor
az: Stabil redaktor

[ctx: Editor Name]
en: block editor
az: blok redaktoru

[ctx: Editor Name]
en: classic editor
az: klassik redaktor

note: translators: %s: post title
en: Edit &#8220;%s&#8221; in the block editor
az: &#8220;%s&#8221; blok redaktorunda redaktə et

en: Switch to block editor
az: Blok redaktoruna keç

en: Switch to classic editor
az: Klassik redaktora keç

en: By default the block editor is replaced with the classic editor and users cannot switch editors.
az: Standart olaraq blok redaktoru klassik redaktorla əvəz olundu və istifadəçilər redaktorlar arasında keçid edə bilməzlər.

en: Allow site admins to change settings
az: Adminlər ayarları dəyişdirə bilsin

en: Editor
az: Redaktor

en: No
az: Xeyr

en: Yes
az: Bəli

en: Allow users to switch editors
az: İstifadəçilər redaktoru dəyişdirə bilsin

en: Default editor for all users
az: Mətn redaktorunu seçin

note: Description of the plugin
en: Enables the WordPress classic editor and the old-style Edit Post screen with TinyMCE, Meta Boxes, etc. Supports the older plugins that extend this screen.
az: WordPress üçün klassik mətn redaktorunu aktiv edir.

note: Plugin Name of the plugin
en: Classic Editor
az: Klassik redaktor

note: translators: %s: post title
en: Edit &#8220;%s&#8221; in the classic editor
az: &#8220;%s&#8221; klassik redaktorunda redaktə et

en: Settings
az: Ayarlar
